MAster hack team

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

buyrun bir de benim derdimi dinleyin !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PaTR10

MesajKonu: buyrun bir de benim derdimi dinleyin !    Paz Ekim 31, 2010 6:06 pm

bunca başlıklarda yer alan programların yarısı çalışmıyor ve diyer yarısı ise ava gidenleri avlıyor arkadaşlar ! Bunlara en kısa zamanda çözüm bulmanızı isterim.. Ben Hack yapamıyorum okadar program denedim okadar virüs yazmaya çalıştım bu hack için okulumu bıraktım sabah akşam hack sitelerinde takıldım ama hiç bir program ve hiçbir deneyim bana yardım etmedi ! ! Lütfen yardım . . . . Sad( Bende Hacker olmak istiyorum ! Hackerim diye övünen veletlerden deyilim ,gönülden bu işe bağlanan bir gencim! hergencin bir talebi olur benim talebim sizden budur arkadaşlar ,abiler Lütfen ! !
Kullanıcı profilini gör
hacker42

MesajKonu: Geri: buyrun bir de benim derdimi dinleyin !    Cuma Ocak 14, 2011 7:54 pm

Valla kardeş bende istiyorum ama kolay olmadığını biliyorum.. Sad Çok çalışmak gerekiyormuş biz olamazmışız falan filan hawa yapıyorlar. Mad
Kullanıcı profilini gör
EkremBuğra

MesajKonu: Geri: buyrun bir de benim derdimi dinleyin !    Cuma Mart 04, 2011 5:17 pm

Mesajı 31 Ekim'de yazmıssın ama ben yınede cevap yazıyım belkı gorursun.Smile

Bu hackerlık işi oyle evde oturup internetten olucak ıs degıl bırının yanına gıdıp takılıcaksın onunla kı ogrenebılesın kımse evde oturupta bunu ogrenmedı (tabı bazı ıstısnalar olabılır) cogu kısı bu ısı bılen bırının yanında onu ızleye ızleye, soru sora sora ogrendı. Ben denedım yaklasık bır sene mı verdım ama evde oturupta ogrenılıcek ıs degıl. Yok ben hacker degıldı lamer olucam dıyorsan onu basarırısın. Hevesını kırmak ıstemezdım ama durum bu sana kolay gelsın.Smile
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: buyrun bir de benim derdimi dinleyin !    

buyrun bir de benim derdimi dinleyin !
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ayben benim o klip indir
» Orontez - Anlattık Dinleyin
» Metin2 Vps Prate Serverler 250 adet buyrun